Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 10. 2006.   #12
Dušan Dželebdžić
Nekad bio ddz
Expert
 
Avatar Dušan Dželebdžić
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 590
Hvala: 88
402 "Hvala" u 51 poruka
Dušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za Dušan Dželebdžić Pošaljite poruku preko Skype™ za Dušan Dželebdžić
Default

@bluesman

Što se EUCa (trackera koji koristiš) tiče, slažem se da su smorili sa pravilima o postavljanju torrenta. Sa druge strane, sviđa mi se što za svaki film imam informacije o kvalitetu, ne moram da ga tražim na IMDBu, ako nisam siguran koji je kvalitet snimka - tu su screenshotovi itd.

Ja sam do sada tamo postavio jedan jedini torrent, ali stvari koje skidam puštam da se seeduju jako dugo, ako vidim da ima ljudi koji skidaju. I onako ne usporava net
Rezultat: UL-192GB, DL-166GB.

Registracija je bitna da bi mogao da ti se prati ratio (odnos UL/DL), a ratio se prati da bi se ljudi naterali da ne brišu torrent čim završe download. Povremeno se organizuje Leech vikend, kada se prati samo UL a ne i DL.

Prednost EUCa je brži protok u okviru SBB mreže i odvojen flow od spoljašnjeg saobraćaja. Za prednosti Podzemlje.com-a nisam siguran - osim što možeš lakše da nađeš domaće stvari, ali ne sećam se kad sam nešto domaće skidao.

Što se stranih sajtova tiče, pored thepiratebay.org preporučio bih ti i torrentz.com - sajt koji pretražuje druge torrent trackere, ume da bude prilično koristan kad tražiš neki raritet. Za jednog od najkvalitetnijih važi demonoid.com, ali za njega je potrebna pozivnica.
__________________
Converting dead links into hyperlinks since 1996.

Poslednja izmena od Dušan Dželebdžić : 23. 10. 2006. u 07:34.
Dušan Dželebdžić je offline   Odgovorite uz citat