Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 10. 2006.   #17
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Zero-Cool
@blues:
A sto se tice toga da su nepismeni, to je veoma tacno, ali da se nisi razbesneo verovatno ti ni to ne bi smetalo, svako od nas je verovatno u pocetku imao problem sa tim ratiom, ali samo kad udjes u fazon onda nije frka da se popravi.
Nije, to mi je smetalo od prve sekunde, čim uđem na sajt primetim takve stvari. Bilo koji sajt. Šta ćeš, takav sam To je samo dodatna stvar, to uglavnom pokazuje kulturološki i civilizacijski mentalni sklop ljudi sa kojima imaš posla.

Što se tiče seed, evo sad sam gledao, ja i dalje seedujem oko 7 GB, a nekih 10 GB koje sam skinuo su jednostavno sklonili sa trackera pa nema ni svrhe da ih seedujem kada niko i ne može da ih skine. Kao što rekoh, skidam uglavno nekomercijalne i ne-pop stvari.

Ja bih verovatno i pomogao finansijski ili na drugi način, ali kada vidim attitude tih ljudi, rekoh već šta mogu da dobiju od mene.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat