Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 10. 2006.   #18
Zero-Cool
profesionalac
Qualified
 
Avatar Zero-Cool
 
Datum učlanjenja: 13.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 185
Hvala: 9
16 "Hvala" u 12 poruka
Zero-Cool is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Zero-Cool
Default

To ti je jednostavno po principu videla žaba da se konj kuje pa hoće i ona.

Osnivači EUC-a su takve stvari doživljavali od ljudi koji drže strane trackere (Privatne) pa sad i oni isto primenjuju na nas, ne kažem da su ta pravila loša, čak šta više jako su dobra da bi se održala neka disciplina, jer da nema toga svašta bi ljudi postavljali a i ti bi se sam iznervirao kao i ja da neko okači film i ne napise kakvog je kvaliteta pa ti skineš a ono bioskopčina teška i onda se zapitaš na čega sam ja potrošio svoje vreme i protok, ali i pored toga oni svi malo više preteruju.

Što se sklanjanja tiče svaki torrent ima vremensko trajanje od mesec dana ako se ne varam, za to vreme ljudi skidaju,a kad istekne taj torrent se automatski sklanja tj brise iz baze.

Da bi očuvao ratio najbolje je da skidaš torrente koji su sveži tj koji još uvek imaju seedera, ja obavezno pogledam da li ti koji skidaju imaju svi po 90% ili su na početku ako su na početku znači da će i oni od mene skidati i tako će mi se ratio zadržati na istom.

Sa ovim pristupom ne možeš povećati ratio ali ga možeš održati, a što se povećanja tiče, jebiga svi vole filmove, skineš neki novi film sa stranog trackera ili neki dobar ako imaš ali tu da je mlađi recimo od 2000-te pa na ovamo i to postaviš, uvek ima ljudi koji će to skidati, i tada ti lepo ratio naraste od dva ili tri filma može ratio puno da ti skoči.

A vidim da se sad popravljaš ratio ti je iznad 0.65 tako da samo opušteno i bez nervoze, malo treba da se udje u fazon.
__________________
Mess with the best die like rest!!!
Zero-Cool je offline   Odgovorite uz citat