Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 12. 2006.   #13
zark0vac
Rade Joksimović
Professional
 
Datum učlanjenja: 27.10.2006
Poruke: 220
Hvala: 0
1 "Hvala" u 1 poruci
zark0vac is on a distinguished road
Default

Off Topic: Bluesman, slazem se sa tobom, okolina gazele je uzas. Koliko se secam njima su i dodelili neke 'stanove', montazne kuce, sta vec, i oni lepo povadili ljudi parket, koristili za grejanje ili prodali te stanove i vratili se nazad. Da se ja pitam, sagradio bi im neke montazne kuce negde van Beograda i dao im rok da se isele, ljudski. Posle tog roka dolaze bageri i rusi. Zasto coveku, Beogradjaninu, koji sagradi 'na divlje' kucu sruse bez pitanja, a njih tolerisu? Manjine i manjinska prava? Rasizam? Ne ljudi moji, nisu oni manjina, oni su Beogradjani koliko i mi ostali, zasto bi oni imali povlastice u odnosu na nas koji posteno placamo porez na sve?
Ne razumem uopste o cemu se radi tu, grad bi milione zaradio, njima poklonio prijatnije mesto za stanovnistvo (sto je ako se dobro secam uradio, sad ako se njima ne svidja, to je druga stvar, nek kupe plac i izgrade kucu sa sve urednim papirima i nikom nece smetati, ne secam se da je meni grad nekad nesto poklonio, a o uzimanju necu pricati... (ni na svom zaradjenom, posteno izgradjenom placu ne smeju da prave deponiju)).

Poslednja izmena od zark0vac : 26. 12. 2006. u 02:28.
zark0vac je offline   Odgovorite uz citat