Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 12. 2006.   #15
cvele
Banned
Knowledge base
 
Avatar cvele
 
Datum učlanjenja: 01.07.2005
Poruke: 1.598
Hvala: 206
140 "Hvala" u 89 poruka
cvele ima spektakularnu aurucvele ima spektakularnu auru
Default

errrm moram da se ukljucim opet... (iako sam nasilno uklonjen :P )

Prica o vadjenu parketa je ustvari malo izmiksovana sa nekoliko...
Famozno vadjenje parketa se Zaista dogodilo ali ne sa tim Romima (politicki korektno) vec sa romima na b. kosi. Postoji jedno famozno naselje koje su vec iselili i dali im Sve stanove u jednoj zgradi (nedaleko od moje, da nekazem pored) gde je polovina roma (kozistentno politicki korektan) zaista povadila parket i grejali se celu zimu, tu su ziveli do sledece zime kada su sve to prodali i vratili se na staro mesto (prekoputa Eko pupmpe na b kosi za one koji znaju), danas u toj zgradi zive samo dve romske (idalje uporan) porodice, od ukupno 15 koliko ih je bilo.

Zadnjih 4 godine bilo je dva pokusaja da se romi (sam se sebi divim) isele iz divljeg naselja (cak nisam rekao ni karton city) ali za divno cudo iz njih je u oba momenta pokuljala lavina civilizovanih akcija i osecaja humanosti kao i brige od deci (sopstvenoj). Mozda mi neko nece poverovati ali kada su stigli bageri da ruse stracare romi (ima li neka nagrada ?) su svoju decu poredjali ispred njih, od kojih su najmladja bila ~1g mozda i koji mesec ispod tako da su sva deca sedela u blatu koje je postalo blato od raznoraznih tekucina koje izlaze iz njihovih nazovi stanova.

Posle toga pocela je sa gradnjom zgrada na svega 1,5m od njihovih kuca ali njih cak ni gradiliste nije uspelo da otera...

Dakle dragi moji ko zeli da prilozi za Voz ?

Poslednja izmena od cvele : 26. 12. 2006. u 09:54.
cvele je offline   Odgovorite uz citat