Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 11. 2008.   #178
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Off Topic: LOL, kakva diskusija poslednjih par strana, nisam bio tu par dana i odmah mi ovaj podgoričanin mi baš ulepša jutro.


Da se vratimo na temu i web sadržaj. Ja mogu reći da Naslovi trenutno fino prolaze, ali, ako se sve to gleda iz perspektive osnivanja 2003. i malo ozbiljnijeg početka 2005. opet se dolazi do toga da je bilo potrebno nekih 5 godina kako bi sve uspešno stalno na noge. Naravno, sada je drugačije vreme i za nove sajtove će sve ići mnogo brže, ali ne i idealno...

I ne zanemarimo činjenicu da je i dalje one-man-show, mada je sve zrelo i za office i par zaposlenih, ako ne zbog naslova, ono zbog nekih drugih stvari koje bih probao, ali sve to onda podiže i marginu troškova, pa ću verovatno sačekati da uštekam malo kapitala da bih pokrenuo "startap".

A što se kioska, STR i burekdžinica tiče, slažem se sa McKrakenom. Meni se nekako ipak više dopada da uz kafu čitam forum i listam web nego da u pola šest ujutru pakujem gajbice.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat