Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 02. 2006.   #29
chole
član
Certified
 
Avatar chole
 
Datum učlanjenja: 12.10.2005
Lokacija: Subotica
Poruke: 68
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
chole is on a distinguished road
Default

Slazem sa sa ranije pomenutim zamerkama u vezi studentskih radova. To sto ste videli su samo stavke a studenti su morali opsirnije da argumentuju ono sto su izneli. Ovo je bio samo jedan od tri obavezna zadatka. Posto ovaj zadatak donosi najmanje poena studenti se i nisu trudili oko ovog rada.

Ja licno znam odgovor koji forum je bolji za mene.

Na dlanu i ostali sajtovi nisu bili predlozeni jer u to vreme jos nisu bili aktivni (ispravite me ako gresim ).

Ova tema i nije bila pokusaj da bilo sta izmenim na ovom odlicnom forumu vec da iznesem vidjena jedne grupacije korisnika ovog foruma.

Posto su studenti u isto vreme imali tezi seminarski rad da iz predmeta Animacije normalno je da su najvise trazili tutorijale za 3dmax.

Jos jednom kazem, to su bile samo kratke crte a studenti su morali opsirnije da obrazloze sve sto su napisali.

Poenta ovog seminarskog rada je bila da se studenti oslobode treme prilikom nastupa pred vecom publikom. Radovi su predstavljeni uz pomoc video bima i pred troclanom komisijom i kolegama. Mogu Vam reci da nakon tri izlaganja student stice neku vrstu rutine i gubi strah koji bi mogao da ima na nekom javnom nastupu.

Nakon izlaganja razvila se zestoka diskusija.

DPT treba da nastavi ovako kako je i krenuo.

Pozdrav
__________________
www.prowebing.com - web programiranje i dizajn

www.vts.su.ac.yu - Visoka tehnička škola strukovnih studija Subotica
chole je offline   Odgovorite uz citat