Tema: Zašto, bre?
Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 09. 2007.   #29
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default

^ i neće biti titula , ovde smatram da imamo dovoljno intelekta da prevaziđemo sve komunikacijske probleme, pre svega ono što je potrebno da poštujemo jedni druge.

Conica je lepo rekla , sujeta je faktor koji može da se ukloni time što znamo šta radi svako od nas, jer budimo realni u ovom tržištu i u svetskom tržištu mi nismo jedno drugom konkurencija, već možemo samo da budemo jedno drugom partneri.

Neću da zaboravim nikad prošlu e-trgovinu gde sam par dana pre nje dobio ponudu za jedan lokalni projekat, i saznao da je jedan od članova ove iste zajednice već uradio nešto slično ...

Socialno koumunikacijske sposobnosti naših članova su drugačije nego recimo kod foruma nutricionista, ali sa druge strane imamo sposobnost ( bar se ja nadam ) da razmisljamo i vidimo širu sliku.
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline   Odgovorite uz citat