Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 10. 2008.   #107
Eniac
troll mode
Wrote a book
 
Avatar Eniac
 
Datum učlanjenja: 06.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.034
Hvala: 56
69 "Hvala" u 46 poruka
Eniac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Eniac Pošaljite poruku preko MSN za Eniac Pošaljite poruku preko Skype™ za Eniac
Default

Citat:
Originalno napisao Lalaland Pogledajte poruku
e sad me vec grize savest zbog ovolikog negativiteta tj. ne zelim da komsiji crkne krava (kad smo vec kod zivotinjskog sveta). Daj boze da svi pojedemo sopstvene reci i da naprave tih gazilion $$
nismo negativni, vec kriticni, a feedback je i razlog otvaranja ovakve teme. Mozda oni nisu ocekivali ovoliko kritike, ali cinjenica je da je ovo forum na kome se okupljaju ljudi iz struke koji ti mogu dati kvalitetniji feedback nego komsinica iz komsiluka kojoj su svi vasi projekti poput vas zlatni.

Jasno mi je donekle zasto se ulaze novac u ovaj projekat, i ako mi licno mozda ne dobijamo toliko. Tekst koji sam na nekoj od tema danas linkovao o kolicini servera i troskovima sa kojima se suocavaju klasicni pretrazivaci nas upucuje na to da sistemi pretrage postaju sve manje finansijski odrzivi i ovaj pokusaj decentralizacije cuvanja podataka pretrage predstavlja potencijalno resenje problema. Mozda ovaj projekat nece uspeti ali ce se iz njega izvuci kvalitetni zakljuchci o tome kako pretrazivanje treba da se razvija u buducnosti da obezbedi kompanijama odrzivu i komercijalnu pricu a korisnicima ugodno, kvalitetno i brzo pretrazivanje.

__________________

eniax.net - malo pišem
@eniac - puno tvitujem
Eniac je offline   Odgovorite uz citat