Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 06. 2010.   #119
trazimcuruzabrak
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 15.06.2007
Poruke: 209
Hvala: 0
50 "Hvala" u 9 poruka
trazimcuruzabrak is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Mladjo Pogledajte poruku
^Ja sam cuo da u srpsku web mafiju ima vise coveci nego 20. Mi iz svedski klan smo saradjivali sa neki ali to je poslovna tajna. Ako ti kazem sa koji ce moram da te uptepam.
Ha ha ha ok znaci nema kacenje sas vas . Nisam znao necu vise

Nego stvarno da postavim jedno ozbiljno pitanje. Zasto niste napravili neki sajt za statistiku sveobuhvatnu tipa histats.com i da na osnovu tako izmerenih performansi sajta ponudite statistiku oglasivacima?? Znaci svaki sajt ubaci jedan mali banercic na svaku svoju stranu sajta i onda merite. U tom slucaju bih mozda se i ja ukljucio. Znaci tacno i precizno odakle dolaze posetioci, sa kojih kljucnih reci dolaze sa pretrazivace, dnevna statistika mesecna, trend rasta/opadanja, sa kojih veb sajtova dolaze posetioci da se ne bi preklapale iste reklame oglasavaca na sajtovima a da on placa duplo za iste posetioce itd itd

Mislim da bi oglasavacima to bilo jako bitno. Na primer sta vredi nekom oglasivacu da neki sajt ima 10 000 poseta dnevno ako su ti posetioci iz turske? Na primer ako je iz Srbije i hoce da navata Srpske ljude onda je takvom bolje da se reklamira na nekom sajtu i sa 200 posetilaca koji su svi iz Srbije nego 10 000 iz Turske. Znaci jedna takav sajt kao snajper bi trebao da se maksimalno okrene oglasavacima na usluzi jer su oni bitniji a manje sajtovima jer sajtova ima ko pleva.
__________________
Igrice

Poslednja izmena od trazimcuruzabrak : 03. 06. 2010. u 20:37.
trazimcuruzabrak je offline   Odgovorite uz citat