Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 09. 2012.   #7
Ekvador
old school
Professional
 
Datum učlanjenja: 12.02.2009
Poruke: 322
Hvala: 22
57 "Hvala" u 41 poruka
Ekvador is on a distinguished road
Default

Izvini, mozda nisam bio jasan.

"Znaci postoji hiljade ljudi na netu koji to rade a ti ne smijes reci sta radis? "

Napisao sam da to radi hiljadu ljudi rucno, ali ja sam automatizovao



"Ti mozes prodati 10-15 licenci necega a ti sam ne mozes napraviti 10-15 kopija koje ce raditi 10x 400USD"

Napisao sam da za svaku licencu, odnosno , ako se zeli uduplati program, potrebno je uloziti mesec- dva jakog rada . Neko ko vodi vecu firmu i ko ima mnogo vise prihoda, nema uslova za to. Naravno, ovo sam uradio, da bi imao "nesto sa strane" . u svakom slucaju, ako ne uspem u jednom programu da povecam, da pocnem da dupliram ali sigurno ne sada.
Ne bih da budem sirov i nadobud, ali necu pre podne da imam sastanak sa direktorom Koka Kole, za posao od 4 miliona, a posle podne da unosim data entry po ceo dan , ako razumes sta pricam, znaci imam svoj posao i biznis koji vec trpi .

Znaci : ulozi se mesec- dva jakog rada, posle se radi 30 minuta nedeljno . Ne mogu da zaposlim nikoga za svaku licencu, jer bi onda prakticno poklonio sistem. Sve moram sam da radim i podesavam ta dva meseca . Osim kompjutera za svaku licencu postoje jos mnoga cimanja, koja se podesavaju jednom, ali zaista ima posla dok sve ne krene da se automatizuje.

Pitanje je bilo, na koji nacin biste vi prodali neki biznis, ili da li ste culi za tako nesto ( Mangia je rekao da ima iskustva) , ali da ne mozete da otkrijete sam proces, da li je uopste tako nesto moguce ?

Poslednja izmena od Ekvador : 13. 09. 2012. u 00:30.
Ekvador je offline   Odgovorite uz citat