Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 11. 2009.   #88
djoca
kockar
Qualified
 
Avatar djoca
 
Datum učlanjenja: 28.09.2005
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 146
Hvala: 51
83 "Hvala" u 20 poruka
djoca is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za djoca
Default

Slazem se principijelno sa idejom da ukoliko su ti projekti nominovani treba da ne prihvatis clanstvo u ziriju ili povuces projekte iz glasanja. To jednostavno tako treba da funkcionise.

Sa druge strane, ne slazem se da u Srbiji postoji 50 ljudi koji se ozbiljno bave netom...jbga ja nisam nesto previse komunikativan i ne poznajem mnogo ljudi, pa opet znam 50-ak ljudi samo u Kragujevcu koji zive od neta. Kapiram da mora da ih ima i u drugim gradovima. Sad to sto svi nisu clanovi DPT-a ne znaci da nisu kvalitetni u onome sto rade ili da se ne bave ozbiljno netom.

Sto se samog WFesta tice, preozbiljno se to shvatilo. Meni to deluje kao nesto sto su neki organizovali da uzmu neku kintu od drzave. Mozda nije tako, da ne gresim dusu, ali mi deluje kao onaj Cukicev projekat sto je treba rok koncertima u 7 popodne da spreci mlade da se drogiraju i izlaze kasno :-) mada mozda sam previse toga video pa mi sad sve lici na tako nesto...ono organizator uzme par desetina hiljada evrica da napravi nesto u cilju promovisanja interneta..malo digne prasinu, napravi par figurica, pozove par faca i plati im dnevnicu ili dzabe cirku da dodju malo da se slikaju i pare opravdane. Ako to nije tako, tj ako drzava ovo ne finansira iz budzeta koji svi mi punimo, onda potpuno nije bitno sta su organizatori odradili i kako ce da rade ubuduce. NJihove pare, njihova stvar.
djoca je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje djoca za poruku: