Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 10. 2006.   #79
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Možda nećeš verovati jer ne znaš da su me nekada zezali "mr. readme", ali ja sam to pročitao, sigurno sam jedan od retkih koji je to uradio. Opet, ne mogu da se žalim, meni je svaki komentar bio odobren, iako sam možda komentarisao desetak puta za sve ove godine. Zašto sam tako malo komenarisao: kada vidim one postojeće komentare - jedina želja koju dobijem je da kliknem na ono [X] ili Ctrl+W. Ako je tako, a čujem da se mnogi ljudi žale, pa čak i dodeljuju epitete osobama koje "uopšte i čitaju te komentare", onda se može izvesti zaključak da nešto opasno škripi u sistemu odobravanja komentara.

Treba razmisliti o tome jer je b92.net postao poligon za iživljavanje... evo gledam Tehnopolis juče, ima jedan lik koji je komenarisao svaki tekst, bilo kog autora na bilo koju temu, i u svakom tekstu je krajnja poruka njegovog komentara "lupaš gluposti". Teoretski moguće, praktično je nemoguće da se neko razume u sve živo, i da se svaki put ne samo ne slaže sa autorom teksta već i ne propušta priliku da kaže kako je to što je napisano "sranje". Ne mora komentar da sadrži q..., p...., g... da bi bio uvredljiv.

Pored toga, ako ste napisali: "B92 ne odgovara za sadrzaj objavljenih komentara. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije B92." onda nemate problem ni da objavite sve (osim što ružno izgleda, ali ništa mnogo ružnije nego većina postojećih). Zašto onda cenzura....

Ej, da se ne uvlačimo u ovu priču ponovo, ja sam to sve jednom rekao, nemam nameru da diskutujemo ponovo. Dao sam dobronamerne savete, ne samo ovde nego sam pisao i na b92, kada te ignorišu treba da znaš kada da umukneš. Oni valjda znaju bolje šta žele da naprave od svog sajta.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat