Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 03. 2007.   #15
crews_adder
old school
Professional
 
Avatar crews_adder
 
Datum učlanjenja: 29.06.2005
Poruke: 368
Hvala: 9
24 "Hvala" u 15 poruka
crews_adder is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za crews_adder
Default

Citat:
Originalno napisao MorenoArdohain
Ukoliko neko oce da prodje jos jeftinije, tj upola cene za pozive ka zapadu:
http://www.wengophone.com/index.php/aboutcallout

S tim da je starija verzija softvera imala ponekih bugova, nadam se da su ispravili u ovoj novoj (2.0).
Probacu, jer bar prethodnih 5 verzija kod mene nije htelo da radi iz nekog nepoznatog razloga (iako jos uvek imam i neki evro kredita).

Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger
Svidja mi se kako je Wengo uradio uporednu tabelu i sa procentima koliko se ustede. Tek se tad vidi koliko je Skype skup.

Inace, niko ne spominje Voipbuster a oni nude besplatne landline pozive ka mnogim poznatim zemljama. Da li preporucujete njih? Ne toliko za placanje, koliko za sigurnost unetih podataka kartice, jer mi je malo neobicno kako nude toliko besplatnih landline poziva jos ako imaju i kvalitetan zvuk.
Sve dok sam ih koristio, nisam imao problema sa Voipbuster i ostalim (Finarea/Betamax) klonovima, medjutim od kada su poceli da blokiraju pojedine zemlje a samim tim i pojedine korisnike (upravo u momentu kad sam potrosio i svoj poslednji cent kredita), odustao sam.

U medjuvremenu, nasao sam jedno sasvim solidno resenje, mada mi je jedini problem nacin placanja (ali sam i to na putu da razresim, na svoju veliku srecu ).
__________________
RetroJunk.com
crews_adder je offline   Odgovorite uz citat