Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 12. 2010.   #26
mangia
Pukovnik u penziji
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: Banjaluka, BiH
Poruke: 941
Hvala: 209
585 "Hvala" u 137 poruka
mangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za mangia Pošaljite poruku preko Skype™ za mangia
Default

Haha

Jutros od 7 sati visim na telefonu sa njima.

Ispostavilo se da imaju krticu koja mijenja račune ili šta ja znam. Meni je poslan račun na 34KM a stigao na 49KM. Kasnije me zvali da pokušam doći do tog računa da se vidi ko je prepravljao račun i zbog čega. Momak koji me prvi nazvao je stavljen u neugodan položaj a ovaj šef mi se čini mutan pošto me pokušava ubijediti da ja nisam dobro vidio iznos i da je račun bio na nekog Bojana a ne na mene što naravno nije tačno. Da ne pričam što me pokušava ubijediti da na svim drugim graničnim prelazima rade pogrešno a samo oni u Sarajevu poštuju zakon i eto oni su kao Mesije zaštite domaće proizvodnje.

Moje mišljenje je da špediteri potkupe carinike da šalju robu na carinu koja inače ne bi trebala biti carinjena samo da bi se oni ugradili za špediciju, prevoz ovo ono. A opet carinici pristanu na to jer rade na aerodromu gdje nema protoka ljudi koliko na klasičnim graničnim prelazima pa je princip "daj šta daš"

I tako, knjigu još nisam dobio, ispade da neki Bojan jeste, knjiga kao danas stiže u B. Luku a juče mi bila na stolu i ja je vratio...

Jedan dobar novinar bi tu imao jako puno posla i samo da se spoje sve njihove priče bilo bi toliko protivrječnosti za 4 emisije...
__________________
mangiaphoto | BLOGERAJBLOG | ServerAdminBlog
mangia je offline   Odgovorite uz citat