Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 06. 2006.   #26
boccio
šegrt
Professional
 
Avatar boccio
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: nbgd
Poruke: 427
Hvala: 27
14 "Hvala" u 8 poruka
boccio is on a distinguished road
Default

Ma nije Deki Stankovic problem, odigrao je on korektno... Celu utakmicu nisu uspeli 3 pasa da vezu precizno, holandjani nam cepali presing po celom terenu, vezni red nije ni postojao. U prvom poluvremenu je bio totalni raspad, pa njihova zadnja linija je kombinovala na polovini terena, a od nas ni traga... Ne znam, mozda je to i bila taktika, da se povucemo unazad i ne ostavljamo prostor za ludog Mancesterovca i Robbena, a trazimo priliku u kontrama... Ako je to i bila ideja, pukla je Videlo se da Vidic jezivo nedostaje, na desnoj strani je bila promaja za smrt, Robbena nije imao ko da ustopuje... Sava je imao na pocetku onih par prilika i sutirao tek toliko da ne uznemiri golmana?!? Mislim bruka... Sudarao se sa Kezmanom... ko deca na poljani...

A drugo poluvreme... Ko primi loptu, odma su trojca na njemu, niko se ziv ne krece i ne otkriva, a lopta stoji bespotrebno dugo u nogama... Uzas, videlo se da jednostavno nemaju resenja (ili snage), toliko je vezni red bio statican i bez ikakve ideje. Poslednji pas je tek bio katastrofa, sanse smo imali i to solidno, ali jednostavno nema ko da da gol. Holandezi su solidno suplji, a to cete tek videti kad im neko jaci "uzme meru"...

Jebiga, ovo je nasa realnost... Mi smo u stanju da odigramo solidno poluvreme, napravimo par prilika i to je to...
__________________
Vivvo CMS
Samo za male pare se mnogo radi.

Poslednja izmena od boccio : 11. 06. 2006. u 18:56.
boccio je offline   Odgovorite uz citat