Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 03. 2009.   #16
tokugawa
ni sente nashi
Na probnom radu
 
Avatar tokugawa
 
Datum učlanjenja: 26.09.2005
Poruke: 20
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
tokugawa is on a distinguished road
Default

Bluesmen, jutros ti je odgovoreno da ti je mail skinut sa liste. Dobio si i izvinjenje, taj tvoj mail se nalazi u našem sistemu pod tvojim imenom. Uostalom sam si rekao da si radio sa nama. Nije ni važno, poenta priče je da sam ja tu i da hoću da raščistimo jednom za svagda tu vašu bušnu priču oko spam-a.

Spam je kada dobijate mail i ne možete da se skinete sa liste. Ja sam lično na ovom forumu upravo da bi bio siguran da vaši mailovi budu uklonjeni.

Inače, ne znam zašto se patiš sa ovim, bolje ti je kao prošli put da mi pošalješ private poruku, pobrišeš postove i zabraniš mi pristup forumu na Cveletovo zadovoljstvo. Tvoj post dovoljno govori.



Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Bravo majstore, ja jedva čekam vaš SPAM da bih imao izgovor da vam kenjam nešto, šta ću - takav sam. (BTW, nisam ja pokrenuo ovu temu i protiv sam ovakvih tema jer vam samo daju besplatnu promociju)

A da ti ponovim ono što sam ti napisao u mailu:
Dakle, nekada davno kada sam pogrešio pa imao posla sa vama, gmail nije ni postojao, ne postoji ne teoretska šansa da sam komunicirao sa vama sa gmail adresom. I molim te da ne uvaljuješ te trule fore, jer ste smešni sa tim izgovorima.

Evo sada ću ja tebe da dodam u jednu mailing listu, idu mailovi na pola sata, pa ti onda nemoj da budeš jaje kao Pilipović i nixa, nego lepo



Mada će ovo "call us" malo da te košta...
tokugawa je offline   Odgovorite uz citat