Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 03. 2009.   #20
tokugawa
ni sente nashi
Na probnom radu
 
Avatar tokugawa
 
Datum učlanjenja: 26.09.2005
Poruke: 20
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
tokugawa is on a distinguished road
Default

Mislim da sam barem nekoliko puta ponovio, ako je postojala neka korespondencija sa bilo kim u firmi u sektoru prodaje i usluga, onda se nalazite u bazi klijenata. Naravno vodimo evidenciju i ljudi koji su imali ili imaju aktivne naše servisa. I na kraju ako se neko prijavio na sajtu za informacije takođe se nalazi u listi.

U tvom slučaju, zaista ne znam kako si dobio email jer sam te ja lično stavio na black listu kako ne bi mogao da dobiješ bilo kakav mail od nas. Isto je urađeno za Nixu i ostale. Vidim da ti je ovo neki novi mail - sada smo i njega skinuli sa liste.

Verovatno je naša greška, jer ja ipak ne mogu da znam šta radi desetak ljudi u firmi i ko je sa kim imao korespodenciju. Ne verujem da si se sam dodao, to bi bilo suviše nisko.

Poenta priče je da to nije ni bitno jer smo mi tu da te skinemo sa liste ili bilo koga ako je dobio neželjen mail, ali problem je u tome što je ovde grupa ljudi rešena da čitavu situaciju namerno eskalira na svaki mogući način. Tvoj i nixin cilj je da napadate AdriaTek.

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku


Hajde pokaži taj dokaz da lažemo, vrlo rado ću ti se izviniti sa šlagom i jagodom. A ako nemaš dokaz da smo se prijavili na tvoju listu, onda je najmanje što možeš da uradiš da kažeš "izvini" za sve ovo što si rekao.

Ma,... pusti to... grozni smo... nego kaži ti meni jesi ti neki shogun, samuraj ili nešto?
tokugawa je offline   Odgovorite uz citat