Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 03. 2009.   #6
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Svaka roba ima svoje kupce, kao sto su ubedili ljude da placaju duplo vise za mac, tako te iste ljude sada ubedjuju da im je za njihov voljeni mac potreban bas sto od 3K eur Zar mislite da je slucajno da se spominje bas mac?

Off Topic: Da se ne pretovri ovo u mac war, samo da kazem da je kod mene mac zavrsio za sva vremena kada sam video po novinama da je karleusa kupila bebi od 3 meseca Airbook (ili kako se tacno zove)... cak ima i fotka... i sada beba seta cipelice na stiklu i mac, nadam se da ce mama karleusa da vidi i ovaj topic pa da joj kupi i sto (vidim da moze da se podesava po visini)

A za moj rodjendan dosla je kuma i drugo sto je rekla posle "srecan rodjenan" bilo je onako pevajuci "znas da imam mac na poslu?". Rekoh "bravo, bas mi je drago za tebe, i kako ti se cini?".... kaze "mnogo je lep" . Odlicno, to je pravi racunar za tebe
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 02. 03. 2009. u 13:39.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
4 članova zahvaljuje bluesman za poruku: