Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 01. 2009.   #56
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao webgazda Pogledajte poruku
pa svi pametni koji gledaju svoja posla nije im relevantan ovaj forum...
Auuuuu... pa sad si zbog ovoga dobio žešćeg neprijatelja Ne znaš ni sam koliko grešiš, evo na google je ova tema već indeksirana po terminu "webgazda" a vidim nezadovoljne korisnike i na drugim forumima.

Iskreno mnogo mi licis na "one jedne" kojima nisam mogao da objasnim da uslovi koriscenja koje prihvatis na sajtu imaju snagu ugovora i ti ne mozes da ih promenis tek tako i da nikoga ne obavestis o tome. Na ozbiljnim sajtovima obaveste te mailom da je došlo do promene i kada se uloguješ prvi sledeći put, odmah izađe strana na kojoj stoje izmene u Terms of service i da bi nastavio dalje moraš da potvrdiš da prihvataš izmene.

Tako se to radi u ozbiljnom svetu, a ako planiraš da radiš kako god ti misliš da ti se može, štrpnućeš tu i tamo po nešto od ponekog sajta koji ima 100 poseta mesečno, ali to je šibicarenje - to nije posao. Ovo ti je moj prijateljski savet, a ti kako hoćeš, čudi me da Bizi ne reaguje bar da te posavetuje ponešto. Ili je to ona priča "bilo kakav marketing je dobar marketing"?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat