Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 05. 2006.   #11
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Off Topic: Dragane, razumijem te u potpunosti, a sa druge strane poznajem te i kao dizajnera i kao čovjeka. I ja svjesno ili nesvjesno sam znao uvijek da dam mnogo više od potrebnog (i naplaćenog), ali šta je tu je. Svi prolazimo tu školu i ja dan danas znam da uradim isto, ali pokušavam da se izvučem iz kandži takvog pristupa. Mislim da je i u dizajnu vrijeme vrlo bitno, i suština je da ću sa manjim budžetom recimo umjesto dvije nedelje, da jednu nedelju posvetim nekom radu i da će taj rad da bude lošiji upravo zbog tog vremenskog ograničenja. Jeste da mi u dizajnu imamo taj momenat inspiracije i energije tipa da ja večeras u dva sata uradim nešto, što ne bih uspio da uradim za nedelju dana, ali opet mislim da količina totalno utrošenog vremena (čak i kad radimo sve 5 do 12) igra bitnu ulogu.

Da li će da se vrati? Ni ja ne'am pojma, ali sem iskustva (to je ono sto covjeku ostane kad izgubi sve) nisam dobio nikakvu drugu materijalnu nadoknadu
mungos je offline   Odgovorite uz citat