Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 02. 2008.   #106
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Indeed. There's nothing more satisfying than kicking someone's ass with the worst character in the game. After playing this remarkably well balanced fighting game for a while, I realized that every selectable character had their strengths and weaknesses. Playing well meant understanding your character and maximizing your strengths while exploiting your opponent's weaknesses. If you were clever and patient enough, you could beat any character with any other character. That was skill.

Don't waste time arguing about the character select screen. Results speak loudest. Show the world what you can do in your programming environment of choice.
Onomad kada sam svratio u London, u šumi apple laptopova namerno sam "isukao" Vistu i potrudio se da svi vide da koristim Vistu. Inače svi su bili jako znatiželjni i jedni drugima zavirivali u laptopove i pokazivali nešto jako značajno, samo meni nije niko zavirio jer nisam imao odgovarajući logo. Prvo sam mislio da je neka regionalna diskriminacija, međutim sa svima sam jako lepo pričao do trenutka dok nisam izvadio laptop.

Pogledao sam čime se ti geekovi bave, pa sam im zavirivao u laptopove da i ja nešto naučim, da vidim šta to "važno" rade na svojim precenjenim računarima. Svi su imali otvorene browsere sa facebook-om, lindein i drugim geek sajtovima... poslednji put kada sam proverio, za korišćenje browsera nije neophodan laptop od 2500 USD, dovoljni su i ovi "worst" od par stotina. Ali, avaj, oni nisu bili upakovani u onaj "puckavi najlon"

There's nothing more satisfying than kicking someone's ass with the worst character in the game.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" bluesman za poruku: