Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 08. 2012.   #8
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Naravno vi ste slobodni da vodite svoj posao kako hocete, ali usudjujem se da posumnjam da genericki oglasi o "poznatoj firmi" koja trazi nekog ko zna 500 stvari i nisu bas najuspesniji pristup.

Ja ocekujem od firme da mi kaze i sta nudi, a ne samo sta trazi. Mogu da posaljem upit kako kazete, ali zasto bih? Ja vec imam posao, vi meni niste potrebni, ja sam potreban vama. To je ogromna razlika u odnosu na druge poslove gde ljudi nemaju slobodu izbora koju mi imamo, mi svi vec imamo neki posao i ne trazimo ga aktivno... ali ako date dobru ponudu mozda me privucete... Ako bi naveli vise podataka (i ako je ponuda dobra naravno) javilo bi vam se mnogo vise kvalitetnih ljudi, koji vasim klijentima vrede 10x vise od prosecnog lika koji se javlja na sve oglase redom, sto je win-win situacija i za developere i za vas...

Kazem opet, vi ste slobodni da radite kako zelite, ali mi kao developeri isto tako imamo pravo da branimo svoju poziciju i da se borimo za bolje uslove... a ovo je developerski forum...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
9 članova zahvaljuje ivanhoe za poruku: