Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 10. 2010.   #8
pbogdanovic
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 02.12.2006
Poruke: 42
Hvala: 0
7 "Hvala" u 3 poruka
pbogdanovic is on a distinguished road
Default

Po meni pojava W7 nema apsolutno nikakve veze sa ovim. Ko je hteo mogao je da dobije i XP licencu, a o kompatibilnosti aplikacija mogu samo da pitam - kojih aplikacija? Koje to aplikacije koriste nase firmice pa da nisu kompatibilne sa W7? Neki minimalan procenat njih moz da sebi priusti koriscenje posebno razvijanog softvera gde bi mogao da se pojavi problem sta je kompatibilno.

Svi se drze XP-a jer je takva preporuka, bar ovo gde ja radim - tek kad ceo koncern odluci da predje na W7 onda prelazimo i mi, a to se ne odlucuje u Srbiji vec "tamo negde gore".

Stecko je inace sve lepo objasnio, tako je u najvecem delu Srbije. Nije rekao da mu ljudi traze PC opremu sa XP a on jadan nema pa zato ljudi nece da kupe, vec da niko para nema i to je razlog nekupovine.

Razlog ovakvog pada lezi iskljucivo u stravicnoj krizi u kojoj se Srbija nalazi. Zemlja ima najvecu inflaciju u Evropi, primer nestasice mleka, proizvodnja i izvoz mizerni, infrastruktura katastrofalna, zaduzenost prema stranim kredotorima raste iz minuta u minut - eto pravih razloga za pad u IT.
pbogdanovic je offline   Odgovorite uz citat