Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 07. 2008.   #33
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao Dragi Tata Pogledajte poruku
Mene stvarno čudi da uopšte raspravljamo o tome (za Jablana sam mislio da zeza, po običaju ). Šta kažu ostali roditelji ovde? Da li bi neko pustio petogodišnjaka na internet bez kontrole?
Bogamu, odakle meni taj imidž?!

Nisam zezao, zaista sam mrtav ozbiljan i mislim da je tema isključivo o vaspitanju deteta. I drago mi je što je ovako živnula jer vidim da ima i ljudi, pa, malo bližih nekom mom shvatanju vaspitanja.

Mislim, ko zna kako će biti kad moje dete bude imalo 5, 8, 12 godina, ali mislim da bi trebalo da radim na tome da internet i televizija ne budu zamena za vreme koje ja (i žena) treba da provodimo sa detetom: pre svega zato što smatram da mu možemo ponuditi mnogo kvalitetniji sadržaj nego što to mogu komp i TV.

A što se tiče "video traume" koju si pomenuo, ne znam kako će bilo koji parental control da je spreči, ja sam najveće strahove u detinjstvu pokupio iz knjiga, i to vrlo često baš knjiga namenjenih deci.
jablan je offline   Odgovorite uz citat