Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 07. 2008.   #35
pcigre
Miloš Vučić
Grand Master
 
Avatar pcigre
 
Datum učlanjenja: 11.08.2006
Lokacija: Niš, Serbia
Poruke: 786
Hvala: 106
33 "Hvala" u 20 poruka
pcigre is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za pcigre Pošaljite poruku preko AIM za pcigre Pošaljite poruku preko MSN za pcigre Pošaljite poruku preko Yahoo za pcigre Pošaljite poruku preko Skype™ za pcigre
Default

Citat:
Stvarno misliš da nekom od nas net i TV služe da bi nas odmijenili kod djece?
Nekome od nas, možda ne, ali sam siguran da 80% roditelja u ovoj zemlji u manjoj ili većoj meri to radi. Ljudi imaju bezbroj izgovora zašto to rade... Jedni nemaju vremena, drugi strpljenja, treći su uganuli trepavicu.

Što se tiče parental controla, slažem se da ga treba koristiti i to u prvom periodu po principu white liste, a kasnije po principu black liste.

Polazim prvo od sebe, ni ja ne volim da tražim sliku konja a da dobijem neko tovarenje, a kamoli da dete vidi tako nešto.

moj stav je da pre 5 godine, dete ne treba da ima pristup računaru, a da se upotreba TVa mora držati pod kontrolom i u strogo odmerenim količinama.

Jako mi je interesantno kako klinci jako lepo i lako prihvataju internet, mnogo brže i lakše od starijih. Recimo ćale i dalje pita da li treba da klikne 2x ili 1x na link dok su ortakove kćerkiće 99% stvari same skapirale, same su se snalazile sa pretragom i surfovanjem još pre škole. (ja u tom periodu nisam znao ni da čitam, a kamoli engleski... a bio sam napredno dete...)
__________________
Kotler je bio u pravu. Ko radi srcem nema konkurenciju.
pcigre je offline   Odgovorite uz citat