Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 07. 2008.   #39
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Setite se da ste i vi jedna od možda prvih generacija koja je odrasla uz (kolor) TV. Ko još ne pamti Branka Kockicu ili Dejvida Belamija kao najlepše trenutke na televiziji, pa crtani u 7:15 pre dnevnika... Ja samo postavljam pitanje gde je granica te kontrole? Kada kontrola postaje čisto špijuniranje i šta imaš od toga kvalitativno? I kako odlučuješ da kontrola nije više potrebna, koji su kriterijumi?

Na kraju to dete "zaštitimo" na netu, a onda seda i gleda Smackdown vs RAW ili igra GTA, ili ode na trafiku da kupi žvake a ono gomila sisa na sve strane, pa još ako zna i da čita pa vidi neki naslov... pa recimo gleda tv kada prekinu neku emisiju sa vestima u kojima pokažu saobraćajnu nesreću sa sve mrtvim ljudima.

Po meni je taj parental control primereniji kao security control, i ne isključivo za decu već za sve nedovoljno iskusne, ja bih ga koristio samo za to (ako postoji takva opcija u setovanjima).
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" bluesman za poruku: