Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 07. 2008.   #40
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Spomenuo je neko "šta ako mi dete uzme kreditnu karticu pa pokupuje svašta...", da ne ulazimo u to odakle mu tvoja CC, šta ako dete uzme (svoj) mobilni telefon i sit se naskida onih wallpapera, ringtonova... čega su pune novine,... dete se igra i ne shvata da će to da košta jedno 100 eur na kraju, i kako posle nešto da mu kažeš kada su čak i dečije novine prepune tih oglasa.

Ja sam se recimo šokirao kada mi je sin uzeo telefon da mi iskopira neku fotku preko IC konekcije... pa ja to nikada nisam probao, a on ne samo da zna da to postoji nego tačno zna šta radi. Ko zna šta oni međusobno u školi kopiraju sa telefona na telefon, a tu softverska parenting control ne funkcioniše.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat