Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 02. 2008.   #115
Misha
profesionalac
Qualified
 
Avatar Misha
 
Datum učlanjenja: 20.06.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 189
Hvala: 17
14 "Hvala" u 11 poruka
Misha is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao misk0 Pogledajte poruku
Smatram da populacija DPT-a nisu obicni low-knowledge korisnici.

... Je'l veliko ogranicenje ako si Power User i instaliras tacno odredjene i provjerene aplikacije (poznatih proizvodjaca, legalnog porijekla i slicno) pod admin privilegijama?

... Cekao bi update a? Ok, vecina classic korisnika Windowsa bi tako uradila, slazem se. ...

... Tako je najlakse ...
Da jeste ... Pa shvatam, ako si knoweledge user, manje su sanse da ces nesto navuci ... slazem se 100% Al otkud ti znas sta bi ja radio? mislim stvarno Ganjao bi ga u procesima, preko nepreglednih ravnica registrija sve do granica Mordora!

Posto volis da pogadjas sta bi ja radio ... Sta mislis ako bi me neko pitao da li bi pre radio sa djene djene programerom koji koristi Mac ili sa Dejanom koji koristi win sta bi ti ja rekao???? Ako das pogresan odgovor zakljucicu da si klasican korisnika windowsa pazi se

Ljudi, ovde vidim toliko uvredjivih stavova prema nekome ko ceni Mac da stvarno nije fer! Naravno da postoji brdo njih koji Apple kupuju ko sto se kupuju cipele a o cipelama znaju vise ... al ako sam ja kupio MacOS zato sto je sertifikovani Unix, zato sto se divim Apple-ovom smislu za user interface i zato sto prosto hocu i to cudo da probam, onda je to cisti pokusaj vredjanja ako me neko ubedjuje da se bavim fenserajem! Necu da se igram vise!!! ende
__________________
Yahoo, Bebo, Woofy … Technology businesses must cut the baby talk, you’re a multi million corporations not a stuffed animal. Grow up, if I wanted to see uncaring money making machines with cutie names I’d go to a strip club. - Bill Maher
Misha je offline   Odgovorite uz citat