Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 02. 2008.   #120
misk0
majstor
Wrote a book
 
Avatar misk0
 
Datum učlanjenja: 30.01.2006
Lokacija: Lugano - Switzerland
Poruke: 1.251
Hvala: 219
106 "Hvala" u 67 poruka
misk0 će postati "faca" uskoromisk0 će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za misk0 Pošaljite poruku preko Skype™ za misk0
Default

Citat:
Originalno napisao Misha Pogledajte poruku
Da jeste ... Pa shvatam, ako si knoweledge user, manje su sanse da ces nesto navuci ... slazem se 100% Al otkud ti znas sta bi ja radio? mislim stvarno Ganjao bi ga u procesima, preko nepreglednih ravnica registrija sve do granica Mordora!
Da, takvo misljenje imaju i mnogi drugi korisnici kad ima spomenes registry .. 'reg-sta??'... to vishe govori o tebi nego o Windowsu..

Citat:
Posto volis da pogadjas sta bi ja radio ... Sta mislis ako bi me neko pitao da li bi pre radio sa djene djene programerom koji koristi Mac ili sa Dejanom koji koristi win sta bi ti ja rekao???? Ako das pogresan odgovor zakljucicu da si klasican korisnika windowsa pazi se
Ja sam postavljao pitanja, dao sam samo jednu pretpostavku na osnovu tvojih prethodnih postova gdje tvrdis da je AV zastita ko kondom - skoro 100%na. Ne gledam u kuglu, grah i vrucu supu, tako da ti ne mogu odgovoriti na zalost, probaj kod Vidovitog Milana ili slicnih agencija
A i za te zakljucke me ... khm, khm Ne znam kako me samo zovu ovi sto mi placaju 'znanje i iskustvo', ali ja sam zadovoljan time koliko me placaju

Ja Mac nisam koristio, jednom bih htio da ga imam da vidim, cisto iz znatizelje i radoznalosti. Bice, kad pokupujem sve ostale stvari koje mi trebaju. Ja pricam o Windowsu.
misk0 je offline   Odgovorite uz citat