Tema: Zapali
Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 10. 2010.   #94
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Veceras se vracam u BG i guzva od Ade to Sajma, i negde vec kod Jugopetrola vidim iza kola hitne pomoci, ne mogu da se probiju od guzve. Posle 5 minuta, ali pravih 5 minuta, kola su i dalje iza mene, kada su vec samo 2-3 auta iza palim sva 4 i penjem se levo na onaj prostor izmedju dva smera i hitna pomoc konacno prolazi izmedju mene i druge trake. I onda ne mogu da se ponovo ukljucim, niko nece da me pusti. Nemam pojma sta su ti sabani i dziberi mislili, da sam se penjao na bankinu zato sto sam u kvaru. Jedva sam se ukljucio, a da nisam imao dete u kolima, bilo bi izlazenje iz "kolima", ne bi bilo prvi put da moram da "objasnjavam". Ovo mi se vise puta dogodilo, da nemam reci koliko su ljudi ovde nenormalni, a ovo je samo jedno obelezje tog prostakluka i bezocnosti. Od milion.

Hvala vozacu hitne pomoci sto mi je svirnuo kada je prosao, nadam se da je stigao na vreme. Koliko njemu znaci da od 100 vozaca 1 pokaze osnovnu ljudskost ali i obavezu po saobracajnim propisima, toliko i meni znaci da neko ceni nesto sto se u nekom drugom drustvu ne bi ni primetilo, tamo je to norma.

Elem, ovde ima puno stoke od ljudi, i jedini kriterijum svakog mladog i perspektivnog coveka treba da bude da li komfor ovde u odnosu na izazov napolju ponistava ova skoro pa bulumenta seljacina i prostaka. Ako ne, ok, ako da, pravac granicni prelaz.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje oksite za poruku: