Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 03. 2006.   #10
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Dejane zahvaljujem na profesionalnošću koju si iskazao odgovorivši na pitanja upućena direktoru sektora kompanije u kome radiš, odnosno odgovorio si u ime kompanije za koju radiš. Zaista, veoma profesionalno sa tvoje strane.

Što se tiče profesionalnosti samog B92.net, jasno govori činjenica da moj gornji komentar nisu pustili na sajt. Ovo je prvi put da sam uopšte pokušao da ostavim komentar tamo, koji je, složićete se, napisan prema svim normama kulturne onlajn komunikacije. Uopšte, interesatno je kako neko može da koristi za informisanje i smatra objektivnim medij, koji ne prihvata, to jeste ne objavljuje upućena pitanja i kritike na vlastiti račun; u ovom slucaju u komentarima na sajtu koji su na neki nacin predvidjeni za isto, jer je posjetiocima ponudjena mogucnost da prokomentarisu intervju sa direktorom sajta, koji se konkretno tice nacina rada tog sajta.

Obratite pažnju na sadržaj komentara koji su postavljeni posle komentara kolege Jablana, koji je bio poslednji kada sam ja poslao ovaj iznad:

Citat:
1. Pozdrav radkciji B92 i cestitke na radu, sajt definitivno izgleda profesionalan...
2. Svaka čast na svemu...
3. U principu, mozda ste najbolja nasa web stranica.
4. Samo ukratko IZUZETNO KVALITETONO INFORMISANJE

Poslednja izmena od mungos : 07. 03. 2006. u 17:43.
mungos je offline   Odgovorite uz citat