Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 04. 2015.   #59
vlador
član
Certified
 
Avatar vlador
 
Datum učlanjenja: 26.01.2006
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 53
Hvala: 18
19 "Hvala" u 6 poruka
vlador is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Yahoo za vlador Pošaljite poruku preko Skype™ za vlador
Default

Citat:
Originalno napisao buksula Pogledajte poruku
Konacno je proradio prijem novca na paypal-u. Nadam se da ce potrajati makar dan vise nego prosli put tj makar 4 dana
Vidim, svi smo nekako "meh". Nadam se da se neće izjaloviti i ovoga puta.

Ali svakako ostaju pitanja povlačenja novca, ako hoćemo da bude sve po propisu. Imam business account i vidim da, recimo, wire transfer može samo za US banke, Payoneer više ne može (ili grešim?), već samo Visa kartica i to sa solidnom provizijom (4 EUR fiksno), što znači da se ne isplati povlačiti svaku mikro-uplatu. Lično me zanima i da li je to moguće uraditi sa debitnom Raiffaisen Visa Electron, pa ako neko zna, bio bih zahvalan.

Dalje imamo problem pravilnog računovodstva / fakturisanja. Najlogičnije bi bilo da fakturišemo svaku uplatu ponaosob, krajnjem kupcu/klijentu, kao račun za plaćanje da navedemo PayPal, a da se withdrawal tretira kao običan transfer, što i jeste, ali nešto mi govori da to neće biti baš tako.

Ne znam za druge, ali ove nedoumice me još uvek sprečavaju da skakućem od sreće po cvetnoj livadi. Skoro da je neverovatno da za sve ove godine država, koja je odavno "spremna" za PayPal, nije razmišljala o propratnoj birokratiji.
vlador je offline   Odgovorite uz citat