Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 10. 2008.   #15
dkurel
Moderator
Qualified
 
Avatar dkurel
 
Datum učlanjenja: 03.07.2005
Poruke: 147
Hvala: 23
2 "Hvala" u 2 poruka
dkurel is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za dkurel
Default

Na zalost nisam u situaciji da pratim trendove na domacem trzistu, tako da je greska po ovom pitanju moguca, medjutim nesto mi je mnogo tesko da poverujem u dobro srce milog nam Telekoma (i ostalih nam milih ISP-ova, kad smo vec kod toga).

Gledano njihovom "drpiga" logikom - zasto bi nam dali ista sto ne moraju da nam daju ?
Sto bi ulagali nesto veliko u poboljsanje linkova ka inostranstvu (internetu) kada od toga nece zaraditi Bog zna sta... Ili su samo shvatili da ipak previse klepaju ljude po usima, pa se smilovali da snize "harac" ?

Ili ce, sto je verovatnije, samo reci "imate maksimalno 10 Mb/s download-a i 1 Mb/s uploada", i teoretski povecati brzine, ali nam istovremeno lupiti agregaciju 1:300, pa cemo umesto 10 Mb/s uspeti da isteramo 10 kb/s... (lupam brojke, nemoj da se 'vatate za gusu odmah)

Pitam se zasto li su najavili "pojacanje" ADSL pa odjednom odlozili ? Sigurno su u pitanju "organizacioni" i "tehnicki" problemi.

Ziveci ovde gde zivim navikao sam da u poboljsanje verujem samo kad ga vidim i osetim na svojoj kozi.

Mozda bi neko iz milih nam provajdera izkomentarisao?

Pardon za malo ironican i nadrndan ton, ali malo mi je dosta elitista koji sve znaju a govore u rebusima ili nas zavlace kao sanske koze.
__________________
Train yourself to let go of everything you are afraid to loose.

BLOG? http://www.dejankurel.info/blog

Poslednja izmena od dkurel : 05. 10. 2008. u 19:36.
dkurel je offline   Odgovorite uz citat