Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 05. 2008.   #21
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger Pogledajte poruku
Na granici (pricam za Madjarsku, verovatno ima i vecu ulogu to sto je EU), kombi ceka u traci za obicna vozila dok je traka za autobuse bila prazna.
To što čeka u traci za obična vozila mu je, barem za Hrvatsku, prednost. Ja sam jednom sedeo u busu sat i po na Hrvatskoj granici i gledao kako putnička vozila samo piče dok mi stojimo i čekamo. No moguće je da je sve relativno i zavisi od trenutne situacije, ali mislim da je ipak prednost na Hrvatskoj granici na strani putničkog vozila, s obzirom da nema viza i sl.

Ja bih najradije išao kolima, ali nije baš u cvetu mladosti i ima par bugova, nemam klimu a ni GPS da se motam po Zagrebu, pa mi je ova varijanta u trenutnoj situaciji najmanje opterećuje mozak.

Poslednja izmena od mileusna : 04. 05. 2008. u 21:22.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat