Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 06. 2009.   #17
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

@markok: stvarno se ne razumemo... ako već pričaš o stopama smrtonosti, kod nas svake godine umre oko 19.000 ljudi od raznih oblika raka, što je prilično veliko po broju stanovnika u odnosu na ostatak (civilizovanog) sveta. Statistika ljudima služi samo da prikažu onako kako im odgovara u datom trenutku i u određene svrhe.

Ovde jednostavno ne pričamo o tome da li je neko korumpiran ili je ovaj slučaj mogao da upadne pod tu tvoju "normalno je da umre 5-10 dece" statistiku. Ovde je problem što je ovo dete moglo da bude spaseno, pa je sada kriv software što nisu mogli da prepoznaju bolest.

A što se porodilišta tiče, da ti ne pričam da sam ja mogao da izgubim drugo dete zbog toga što su moju ženu upropastili na prvom porođaju pa je celu drugu trudnoću provela u bolinici na održavanju trudnoće, i sada ne možemo da imamo treće dete jer je grlić materice jako slab - posledica prvog porođaja kada je bio potpuno pocepan. A sve zbog nemara glavne seste (da je bila muško, sigurno bi završila u urgentnom centru ovako je prošla samo sa "snažnom traumom" jer sam se toliko drao na nju da i 10 godina kasnije ima noćne more).
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat