Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 02. 2011.   #125
majstors
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 08.11.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 25
Hvala: 3
6 "Hvala" u 3 poruka
majstors is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za majstors
Default

Citat:
A kako smi mi to sami sebi pucali u nogu, jel nas neko nešto pitao? Šta bi se promenilo da smo svi ovde na forumu napisali "To je OK cena"?
Naravno da ne. Ja to nigde nisam rekao.
Meni se ne dopada linč. Time što su neki od nas dali podršku linču, ohrabrilo je rulju da to radi i ubuduće. O tome ja pričam.

Uostalom, ko sam ja da govorim profesionalcima šta da pričaju. Mogu samo da ih zamolim da razmišljaju "nekoliko poteza unapred"... jer sam siguran da to mogu i to rade u svakodnevnom poslu.

Citat:
Moj deo grada je ceo jedna velika divlja deponija, pa ne vidim kako će sajt to rešiti? To o čemu pričaš je posao za policiju i sudstvo - zakoni su po običaju davno doneti. Samo nam sajt fali.
Zakon je mrtvo slovo na papiru ako oni koji ga sprovode nemaju sredstva za to.
Nije mi teško da zamislim da tako nešto postoji u drugim zemljama, ali tada bi ta priča došla kod nas pod spinom "oni imaju, a mi smo slepci"

Citat:
Kad smo kod toga, nije li i to njihova obaveza, da se zna?
Jeste, i etička i pravna i profesionalna... pisao sam o tome na postu. Bilo bi u redu da se prvo na tome insistiralo, a ne na ceni. To onda ne bi bio linč.

Poslednja izmena od majstors : 01. 02. 2011. u 19:23. Razlog: Update po novim postovima
majstors je offline   Odgovorite uz citat