Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 11. 2008.   #19
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Evo da repliciram da sam pazario MSI Wind U100 crni. Nekako sam uspeo da pronađem radnju u Kragujevcu gde su bili napakovani jedan pored drugog MSI Wind, Acer Aspire One i HP mini note pa sam mogao lepo da izvagam.

HP je bio osetno najteži i najskuplji iako je išao sa Linuxom a ne sa Windowsom tako da ga nisam ni razmatrao. Acer Aspire One plavi deluje dopadljivo ali je Wind odneo pobedu jer je i pored nešto većih dimenzija i 10" ekrana i dalje bio najlakši a i tastatura mu je bila mnogo komotnija za rad od Acera. Wind takođe ima i bluetooh tako da se preko mobilnog mogu povezati na net u svakom trenutku (nisam toliko mobilan da bi mi se isplatio neki mobile Internet paket).

Jedina moja veća zamerka je što je deo sa ekranom dosta težak u odnosu na ostatak kompa, pa je malo nestabilan, tj. komp ima tendenciju da se klacka i prevrne pogotovu ukoliko iskosite ekran pod većim uglom, no dobro... Ako je to bila cena da računar bude što lakši, onda prihvatam, nije toliko strašno. E da, i WiFi je malo zezao i prekidao, ali se instalacijom svežih drajvera sve dovelo u red.

Sve u svemu, mislim da će savršeno poslužiti svrsi za koju je i kupljen.

Poslednja izmena od mileusna : 18. 11. 2008. u 20:52.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat