Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 06. 2011.   #62
nn.nn
nobody
Expert
 
Avatar nn.nn
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 537
Hvala: 14
705 "Hvala" u 106 poruka
nn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoronn.nn će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao mileusna Pogledajte poruku
U komentarima na komentare sam rekao da se to pitanje slabo postavljalo, to nije bila tema političkih prepucanja, pa samim tim ni mog posta. Samo je bilo da je to "naše" i da je najuspešnije srpsko preduzeće...
Možda se ređe potezalo, ali to ostaje ključno pitanje uspešnosti neke buduće privatizacije Telekoma. Ti, čini mi se, veruješ da je bilo kakva privatizacija bolja od nikakve, pa se možda zato nisi mnogo bavio tom stranom problema. Ja mislim da ima puno razloga zbog kojih bi radije da ostanem skeptičan po tom pitanju. Naša država, odnosno naši političari su više puta pokazali da umeju da sklope pakt sa privatnim kapitalom na uštrb običnih građana.

Citat:
Ne razumem pitanje. Ja sam mobilnu telefoniju naveo kao primer da je liberalizacija donela bolje cene i usluge i da je nekada preskupa mobilna telefonija sada mnogima povoljnija od fiksne. Šta me ti pitaš?
Izvini, pogrešno sam pročitao: privatizacija, umesto liberalizacija.
nn.nn je offline   Odgovorite uz citat