Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 10. 2006.   #7
djoca
kockar
Qualified
 
Avatar djoca
 
Datum učlanjenja: 28.09.2005
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 146
Hvala: 51
83 "Hvala" u 20 poruka
djoca is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za djoca
Default

Moneybookers je dobra opcija za klijente koji tamo imaju otvoren racun. Uglavnom je koriscen za kockanje (koliko znam iza osnivanja prakticno stoji Gamebookers, tj isti likovi koji su u medjuvremenu Gamebookers prodali PartyPokeru, a Moneybookers pretpostavljam zadrzali). E sad, MB su uglavnom koristili Ameri za prebacivanje para do online kladionica, ali sad im je to zabranjeno pa je pitanje kakva ce biti buducnost servisa. Ja imam vise pozitivna nego negativna iskustva sa njima. Nije bas klasican payment gateway, tj klijent uplacuje sredstva na njihov racun pa ih onda prebacuje na tvoj. Problem je sto je verifikacija novih naloga prilicno dugotrajna i zahtevna i cesto odbija ljude. Drugi problem je sto im je customer service katastrofa, pri cemu je to ublazena verzija. Sama forma za naplatu se laku integrise i kazem od ljudi koji su vec njihovi clanovi naplata je bombona, a troskove naplate mozes da podesis da prihvatis na sebe i na klijenta i prilicno su mali. Takodje, troskovi podizanja para u nase banke su mali i isplata je brza nakon prve verifikacije racuna.

Paypal i Neteller su do daljnjeg zabranjeni za pse i Srbe, ali su odlicna opcija ako imas nekog preko u kog imas bezgranicno poverenje.

Click2pay nisam jos probao, upravo ispitujem pa javljam posle prvih transakcija.
djoca je offline   Odgovorite uz citat