Tema: Google i SEE
Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 04. 2007.   #15
robi-bobi
expert
Grand Master
 
Avatar robi-bobi
 
Datum učlanjenja: 05.10.2005
Lokacija: Sofia, Bulgaria
Poruke: 805
Hvala: 222
958 "Hvala" u 68 poruka
robi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za robi-bobi
Default

(odosmo u oftopic)

^ dobro, neka sve to stoji, ali za US
a siguran sam da dobar deo adsense korisnika nije odatle

a sto se tice bank wire-a: neka su 40usd, meni je dhl 20-tak$
jos 20$ i pare su odmah, tu, ne bakces se, ne gubim dragoceno vreme ...
ionako gubis jos malo kad unovcujes chek ..


"Ja licno sam od nekoliko desetina, mozda i vise, samo 4 puta imao problem sa dospecem (nije u pitanju samo google)."
neka si dobio 40 chekova. 4 je svaki deseti - nije bas malo

ako se koristio neki elektronski nacin problema ne bi imao ni jednom (il blizu toga. pre ovo drugo)

"tacno se zna kolika je suma otisla i kome"
ovo se takodje zna 'iz cuga' kod bilo kod el. prenosa. e sad, kakwo je stanje sa njihovim poreskim i silcnim organima - ne znam

kad sam rekao 2 meseca, mislio sam na 1 mesec 'putovanja' plus 1 mesec 'unovcavanja'
no, to i nije toliko bitno - kad neko stigne do redovnih cekova, onda prima cek na odredjeni period i ne broji za koji je mesec sad dospeo
ono sto jeste problem je sto chek trazi od mene vreme (idi tamo, idi opet tamo, posle vamo)

bilo kako bilo, google nije glup i sigurno ima svojih razloga, a ja se mogu samo nadati da ce uskoro da bude napretka i u pravcu koji je meni drag
robi-bobi je offline   Odgovorite uz citat