Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 03. 2010.   #5
Gargoyle
old school
Professional
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 372
Hvala: 139
70 "Hvala" u 43 poruka
Gargoyle će postati "faca" uskoro
Default

Ja nažalost nisam impresioniran. Čini mi se da čovek želi biti korak ispred ostalih sa nekim provokativnim pristupom (valjda?), samo meni ovo sve ukupno izgleda prilično neozbiljno, a ne fresh i out-of-the-box kao što bi valjda trebalo da bude. I ta priča kako je izmislio minimalizam a pokrale ga ostale firme, what's up with that??? Minimalizam u umetnosti i npr. arhitekturi postoji zadnjih 1000 godina. A Bijelić ga je izmislio na webu? Ili ga on promoviše na webu, šta li? Pokradeni dizajn HUGE INC-a? Šta bi s time? Čovek postovao press release post na DPT? Seriously? Kapiram da ga admini poznaju pa se toleriše. Mogu ja da objavim svoj press release post?

Onih 12 prikazanih radova su sasvim OK, ali ne vidim baš šta je to tu toliko najbolje na svetu, šta to toliko bolje prodaje, ili je po bilo kom kriterijumu bolje od negativno konotirane konkurencije.

Lov na vukove, tetoviranje dupeta i web design u istoj rečenici? LOL.

Bojim se da ne kapiram ovakvu vrstu self-marketinga. Sorry za partybreaking, ali imam ovakav utisak. Stvarno, who the **** is Marko Bijelić?
Gargoyle je offline