Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 03. 2006.   #16
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

U vezi sa onim sto je Dragan pomenuo, da sva ova pravila ponekad, bar naizgled nemaju efekta, imao sam nedavno jedno takvo iskustvo...

sredjivao sam sajt jednoj turistickoj agenciji, i sve lepo izbalansirao, stavio odabrane fraze u title bas kako se preporucuje i dosao do 3-ceg mesta na google. Odlucim da vidim sta to konkurencija zna bolje od mene, i provalim da ladno oba sajta koja su ispred u rezultatima imaju 100% identican title koji se sastoji od malog miliona kljucnih reci ponovljenih vise puta, znaci ono najgore moguce...i to oba sajta imaju identican text, ocigledno su ga maznuli jedni od drugih...

i nista, uzmem pa im maznem i ja naslov (malo sam zamenio redolsed reci samo, kako sam mislio da je bolje), i hopa, eto ovog mog sajta na prvom mestu... proslo je pola godine od tad i jos uvek je prvi, a ona druga dva su mu za petama...

a apsolutno svaki tutorijal ce da kaze da se nikako ne pretrpava naslov kljucnim recima jer ce to imati negativan uticaj.... ocigledno nije tako jednostavno, ali kako zasto, nemam pojma...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat