Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 10. 2006.   #30
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Miloje: "Sta ti sve ovo treba?"

Ako se pitas zasto sve ovo radim, verovatno su vecina razloga isti kao i kod svih onih koje organizuju konferencije:

1) Omogucavanje da ljudi nesto nauce i upoznaju jedne druge. Posto se bavim Internetom, logicno je da konferencija bude o Internetu. Procitao sam negde na Internetu nesto kao You can get what you want if you give people what they want. To je potpuno tacno. Prvo moram drugima nesto da dam da bih ja dobio nesto od drugih.

2) Stavka 1 kao nastavak donosi sledece. Ako je konferencija koja je organizovana dobra, organizator i tim ljudi koji su je organizovali sticu goodwill.

3) Razlog zbog koje se konferencije organizuju je, da se ne lazemo, i prihod koji moze da se ostvari na taj nacin.

4) Bez obzira da li je prihod ostvaren ili nije, u dugorocnom smislu ako je konferencija dobra, to se sve kad-tad naplati. Videti stavku 1.

Ovo je jedan izazov za mene. Kao sto je i projekat Humanost.org koji jos nije na onom nivou koji hocu da bude. I za taj projekat me mogu pitati i pitaju me "Sta ti sve ovo treba?" ali je razlog za jedan takav projekat mnogo drugaciji od razloga organizovanja konferencije.

Da bi se covek izdvojio iz proseka on mora da radi stvari koje ga izdvajaju iz proseka. To je slicna stvar kao u sportu. Dobri igraci su dobri ali vrhunski igraci se prave onda kada se lomi rezultat. Naravno, ne bih da neko pomisli da ja sam sebe smatram za vrhunskog igraca ali svakako tome tezim, kao i verovatno svi sa DPT-a.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 26. 10. 2006. u 10:59.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat