Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 06. 2005.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Delta Banka e-banking

Ne mogu da izdržim a da ih ne popljujem. Software im pada svaki čas (FXClient) a posle nekoliko padova nisam mogao više ni da ga pokrenem, čak sam reistalirao sve i opet ne mogu da ga pokrenem. Čovek kojeg sam zvao, počeo da mi objašnjava gde se nalazi "Add/Remove Programs" pa sam prekinuo svaki dalji razgovor pošto ni on sam jadnik ne zna o čemu govori. Hajde, nije frka, idem na sajt pa da probam da odradim nešto online.

Odem na https://secure.deltabanka.co.yu/l id dobijem sledeću poruku:

Kôd:
Platform  	Win2000  	WinNT,Win98,WIN2000,XP
Web Browser  	Netscape5  	It's necessery to use Internet Explorer (version 5 or later)
MSDOM Version  	0.0  	You have to have MSDOM version 6.0. This component you get with Internet Eksplorer 6.0
Java Script  	It's supported JavaScript1.3  	Your Web Browser nids to support JavaScript
Active X Controls 	Not supported ActiveX 	No translation
Cookies 	It's supported Cookies 	No translation
Prvo što mi padne na pamet je da je ovo "prevodio" na negleski kompletan moron. obratite pažnju na reči i izraze "It's supported Cookies", "...nids to support..." a da ne pričamo o stilu i gramatici.

Druga stvar je što sam došao sa daleko naprednijim browserom nego što je "nids" pa sam više nego zbunjen.

Čak i da im čestitam što su mi provalili koji operativni sistem koristim, kakvu drugu odluku da donese čovek nego da lepo prebaci svo poslovanje na neku ozbiljnu banku?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat