Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 05. 2012.   #5
biske
Иван Бишевац
Qualified
 
Avatar biske
 
Datum učlanjenja: 27.08.2008
Lokacija: Зубин Поток
Poruke: 176
Hvala: 109
208 "Hvala" u 18 poruka
biske is on a distinguished roadbiske is on a distinguished roadbiske is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za biske
Default

Јовице, у реду је то што причаш, и мени се слична ситуација десила. Ја сам отишао у банку да извадим Виза интернет картицу и тамо ме је сачекало непријатно изненађење. Наиме, радник ми је рекао да има гужву и да не може да ми попуни формулар за издавање картице или како се то већ зове а иза мене је био само један човек. Ја сам рекао да није проблем, да ћу да сачекам, али ми је он поново рекао да не може да ми изда картицу и да навратим за три четири дана пошто мисли да ће у том периоду имати гужву због исплата плата.
Мени није било хитно за ову уплату за Андроид маркет а и не волим да се расправљам тако да се нисам бунио.

Можда смо мало скренули са теме, али поента у мојој претходној поруци је била да је са техничке стране вероватно могуће да том Виза интернет картицом уплати нешто преко интернета, па према томе и за Амазон.

Значи љубазност радника у банци у овом конкретном случају за покретача теме није питање, већ само могућност да се одређеном картицом плати.
Ако је и то битно онда износим своје лоше искуство са Комерцијалном банком.
biske je offline   Odgovorite uz citat