Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 08. 2010.   #91
stecko
stara koska :)
Professional
 
Avatar stecko
 
Datum učlanjenja: 24.10.2008
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 230
Hvala: 32
44 "Hvala" u 21 poruka
stecko is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za stecko Pošaljite poruku preko Skype™ za stecko
Default

Citat:
Originalno napisao cvele Pogledajte poruku
Sto se tice tvog domain reseller naloga i aplikacije, uveliko se radi na novoj aplikaciji zajedno sa apijem za registraiju domena.
Odgovor koji sam ja dobio iz EuNet-a VISE PUTA ponovljen je bio, citiram "....nije nam u interesu da razvijamo deo oko administracije domena, ekonomski nije isplativo, i to nije strateski plan EuNet-a...."
Tvoja izjava je totalno kontradiktorna od onog sto se plasira kao informacija partnerima EuNet-a.

Citat:
Originalno napisao cvele Pogledajte poruku
Inace, jedan deo apija (whois i jos jedan metod) je pusten bas na, cini mi se, tvoj zahtev iako je bio u veoma ranoj fazi razvoja.
Da, bolje reci na moje visednevno ili visemesecno KUKANJE - da se napravi kakav-takav API.

Taj api iako je u beta verziji odlicno funkcionise (pohvale). Nisam ni znao da je u beta verziji, a i ako jeste - nesto je predugo u beti.

Sto se tice dokumentacije i smernica koje sam dobijo (da ne pominjem u kom obliku i kako su mi dostavljene) oko implementacije istog - to je tek posebna prica. I tu sam morao par puta da cimam podrsku, dok nisam dobio Jelenu, pa dobio nesto konkretnije.
Na srecu, natero sam ga da radi i funcionise evo vec nekioliko meseci.

Verujem da su smernice i sugestije vezane za funkcionisanje API-ja koje sasm uputio tel. teh podsrci prosledjene , ili cemo ponovo doci do kontradiktorne inf. ?
__________________
SteCom.rs | HostingServis.com

Poslednja izmena od stecko : 11. 08. 2010. u 10:55.
stecko je offline   Odgovorite uz citat