Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 08. 2010.   #2
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

1) da, to je standardna cache terminologija, da li je nasao podatak ili nije
2) Koliko se ja razumem, to su ti HTTP kodovi koje je web server vratio proxiju (i zavise od web servera, ne od squida), proguglaj za detaljno objasnjenje sta koji kod znaci.
3) Opet koliko ja znam , to je bitno samo ako imas vise proxy servera povezanih u claster. ICP je neki protokol za inter-proxy komunikaciju, u sustini ako taj proxy nema trazenu stranu on ce da pita druge proxije u klasteru da li je oni imaju, pre nego sto krene da to dohvati sa web servera
4) To ti je mime type koji vraca web server. Ako nije dobro podesen (ne zna sta je pdf) onda ce da vraca default vrednosti bez obzira na ekstenziju, a opet default vrednost moze da bude neka od tih koje spominjes, zavisno kako ga podese.
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat