Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 06. 2013.   #51
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao buksula Pogledajte poruku
Dosta njih ima ukljucujuci mene. Ja zaradjujem samo od adsensa i affiliate programa .. tj od internet marketinga, prema tome jedna od mogucih delatnosti je delatnost reklamnih agencija, mada ni to potpuno ne odgovara iz razloga koje si ti rekao.

Koji je tvoj predlog koja sifra treba/koju sifru ti koristis ako isto zaradjujes pretezno od reklama.
Pa pogledajte šifrarnik pa potražite. Meni ne treba pa me nije mrzelo da pogledam...

Citat:
58.13 Издавање новина
Обухвата:
- издавање новина, укључујући рекламне (огласне) новине, које излазе најмање четири пута недељно; ове информације могу бити издаване у штампаној или електронској форми, укључујући и интернет издање
Не обухвата:
- активности новинских агенција, дел. 63.21

58.14 Издавање часописа и периодичних издања
Обухвата издавање:
- часописа и периодичних издања који излазе мање од четири пута недељно; ове информације могу бити издаване у штампаној или електронској форми, укључујући и интернет издање
- прегледа радијског и телевизијског програма

63.12 Веб портали
Обухвата:
- рад на веб сајтовима који користе претраживаче за генерисање и одржавање екстензивних база података интернет адреса и садржаја у лако претраживом облику
- рад на другим веб сајтовима који делују као портали на интернету, као што су медијски сајтови који обезбеђују периодично ажуриране садржаје
Не обухвата:
- издавање књига, новина, часописа итд. преко интернета, дел. 58
- емитовање преко интернета, дел. 60
Pa vi sad razmislite šta bolje odslikava vašu delatnost, nešto od ovoga ili "reklamna agencija". I verovatno ima toga još kad se malo pročešlja kroz šifrarnik.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat