Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 11. 2009.   #110
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Ljudi, sta vam je, sta ste se uhvatili ko je dobio nagradu, a ko ne. Sto se mene tice, svako od njih je mogao da ulozi 1 min u glasanje, mene to ne interesuje. Njihova nagrada, njihov ziri, nagradu ne priznajem kao relevantnu i samim tim mi je potpuno svejedno ko je dobitnik. S druge strane, mene interesuje kako je moguce da neko ko je punoletan moze da ima dilemu da li je moralno da u isto vreme bira i da bude biran.

Sad kad smo se, kao, primirili, sad poceli ljudi da dele savete i ideje. Ne zelim da budem grub, ali jel' vas neko pitao za savet ili ideju? Da li shvatate da WFest nije u public domain, to je proprietary domain? Cak i ako pijete pricu da je prvi cilj WFest-a "promocija upotrebe Interneta kod najšireg kruga ljudi", to ne znaci da oni rade drustveno odgovorni posao i da vi sad treba tu nesto da se osetite pozvanim da pomognete. Oni su samo odvojili po 5 min do 3 sata (offtopic: Istoce, svaka cast za 3 sata), i onda su neki dobili nagrade, neki pare, neki nesto bocnuli na koktelu, i to je to. Big deal.

PS: O tome da su clanovi zirijia toliko zaposleni da ne mogu da odvoje 3 sata za ovako "veliki dogadjaj, mogu samo da dodam da su 2 clana zirija, a mozda su povezani i sa vise njih, nisam siguran, nedavno ugostila moje klijente, za sajt koji je vec u zavrsnoj fazi, proveli 2 sata sa njima u krajnje freak situaciji, gde su ih pozvali i ponudili da bez nadoknade evaluiraju moj rad, kao ovo je ok, ali ste trebali da mu trazite to i to, ovo nista ne valja, itd. Ljudi nisu imali pojma zasto su ovo insistirali da dodju, bez obzira sto su moji klijenti i ti ljudi prijatelji od ranije i to je bio jedini razlog zasto su i znali za konkurs. I onda kao svi radimo, puca glava od posla. Mojne te fore.
__________________
dooConsult

Poslednja izmena od oksite : 28. 11. 2009. u 18:23.
oksite je offline   Odgovorite uz citat